Jablonec po přestřelce odvezl 3 body

FK Dukla Praha

14. kolo, Fortuna liga 2018/19

FK Jablonec

Sestava domácí: Rada – Miloševič (C), Ďurica, Ostojič, D. Souček – Bezpalec (87. Krunert) – Douděra, Doumbia (33. Djuranovič),Tetour, Brandner (33. Schranz) – Podaný.

Sestava hosté: Hrubý – Hovorka, Holeš, Lischka, Matěj Hanousek – Hübschman (C) – Masopust (22. R. Acosta, 77. Kratochvíl), Trávník, Považanec, Jovovič – Doležal (69. Chramosta).

• Branky: 59. Djuranovič, 74. Podaný – 9. Masopust, 14. Doležal, 21. Trávník (pen.), 54. R. Acosta, 65. Hovorka, 86. Kratochvíl.
    ŽK: 17. Djuranovič, 66. Podaný.
    Rozhodčí: Nenadál – Dobrovolný, Kožár.
  • Diváci: 1626
Utkání, ve kterém Dukla zaznamenala nejhorší vstup do zápasu v této sezoně. Jablonec v dobrém výkonu pokračoval během celého zápasu a odvezl si vysokou výhru 6:2.

Hodnocení trenéra:

Roman Skuhravý: „Tragický, možná tragikomický vstup do zápasu, kdy ve 20. minutě jsme prohrávali 0:3 a do konce zápasu jsme sklízeli to, co jsme zaseli. Mně bylo trochu divné po prvních 6 soutěžních zápasech, že přerod byl tak rychlý, a teď jsme se ve 2 utkáních vrátili na začátek. Pro mě to je ukázka toho, že umíme složitě pracovat s taktickými věcmi a v tlakových situacích – prohráváme 0:1 a mužstvo zatím nemá sílu, aby se s tím dokázalo popasovat a plodí chyby, které normálně nedělá. Tím, že jdou zápasy rychle za sebou, není prostor na to, abych dělal soudy, důležité pro mě je, abych mužstvo poznal a poznal jednotlivé hráče. Musíme si sportovně přiznat, že na soupeře, jakým je Slavia nebo Jablonec v momentálním rozpoložení nemáme, a připravit se na zápasy, které nás čekají. Poslední, co potřebujeme je, abychom propadli skepsi. Jsou tam ale věci, ve kterých takto pokračovat nemůžeme.“

Pokud jste navštívili dnešní zápas osobně, vyplňte náš dotazník. Možná získáte 2 VIP vstupenky na příští domácí utkání Dukly.