Video: Hodnocení po utkání s Dynamem České Budějovice

FK Dukla Praha

Přípravná utkání 2014/15

SK Dynamo Č. Budějovice

Sestava domácí: Rada - Juroška (46. Karavajev), Jeřábek, Polom (46. Štetina), Preisler (61. Kluk) - Tetour (46. Brejcha), Hlinka (46. Považanec), Hanousek Marek - Berger, Krmenčík (23. Mareš), Čajič (46. Vopat)

Sestava hosté: Křížek - Dvořák (46. Řezáč), Lengyel (Podstavek), Jarabica, Vaněk (46. Hanzlík) - Linhart, Benát, Volešák, Švantner, Škoda - Kalod.

• Branky: 28. Mareš, 38. Polom, 65. Mareš, 45, 73. a 79.. Berger. Rozhodčí: Vnuk - Šimáček, Myška.
Vysokým vítězstvím 6:0 začala Dukla zimní ligu na Vyšehradě. Berger završil hattrick. Nepříjemnou kaňkou na utkání je zranění Krmenčíka. Utkání hodnotí trenér Luboš Kozel.

10. 1. 2015 - Dukla zahájila Tipsport ligu kanonádou

Hodnocení trenéra:

Luboš Urban: "Já budu stručný. Sice se nám povedl úvod, ale pak nám nevydržely síly a Dukla nás přehrála. My se vracíme ze soustředění z Třeboně, a to se na nás v zápase projevilo. Nebyli jsme o krok pozadu ale o tři, čtyři až pět kroků. Prohra 0:6 je pro nás ještě přijatelná, protože ve druhém poločase měla Dukla ještě tři, čtyři tutové šance. Samozřejmě mě to netěší, prohrát hned první zápas takovým rozdílem, ale my jsme na tyhle příděly zvyklí. Ve středu to bude zase jiné mužstvo, odpočaté, a věřím, že i výsledek bude lepší. V danou dobu byla Dukla pro nás až moc těžký soupeř."

Luboš Kozel:"Jsem rád, že mužstvo hrálo s chutí celý zápas, bylo aktivní a dobře se pohybovalo. Ale také nemůžu nevidět, že soupeř přijel rovnou ze soustředění a jeho mužstvo je unavené, což v této fázi přípravy dělá hrozně moc. Mužstvu a hlavně té mladší části dnešní vítězství dalo pozitivní náboj do další práce, ale prakticky to nic neznamená a raději bych ho vyměnil za vítězství v mistrovském utkání. Jsem spokojený s dnešním výkonem, až na prvních 10-15 minut, kdy jsme do utkání špatně vstoupili. Vítězství je dnes určitě zasloužené."