Dukla si z Hradce odváží tři body

29.07.2019, 17:00

FC Hradec Králové

2. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2019/2020

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Vízek – Kopečný, Zbrožek, Kvída, Urma – Jukl, Soukeník (68. Černý) – Vlkanova, Frýdek, Procházka (59. Doležal) – Prekop (76. Šípek).

Sestava hosté: Hruška – Kozma, Piroch, Chlumecký – Douděra (64. Souček), Tetour, González (82. Krunert), Doumbia, Preisler – Hadaščok (78. Ayong), Holík.

• Branky: 84. Tetour, 90. Holík.
    ŽK: 33. Prekop, 51. Zbrožek, 88. Kvída, 90+2. Černý – 90+3. Souček.
  • Diváci: 1193
První venkovní zápas sezóny zvládli svěřenci trenéra Skuhravého výborně. Skvělý Hruška vytáhl několik vynikajících zákroků a udržel si čisté konto. O dvě dukelské branky se pak ve druhé půli postarali Tetour s Holíkem.

Hodnocení trenéra:

Roman Skuhravý: "Dneska jsme věděli, že rychlost domácích musíme eliminovat. To se nám povedlo, protože se hráči na to celý týden připravovali. Z mého pohledu jsme měli utkání dobře pod kontrolou. Měli jsme ze začátku hned v prvních sedmi minutách dvě šance. Ale v každém zápase se nám stává to co dneska - soupeř měl dvě čisté šance. Ale z mého pohledu jsme byli lepším mužstvem a vypracovali jsme si více gólových příležitostí. Jsem šťastný, že se nám to povedlo dotáhnout do tříbodového konce. Pro nás je to obrovská vzpruha."