Dukla se trápila v koncovce a v Ústí nad Labem těsně prohrála

22.05.2021, 15:00

FK Ústí nad Labem

25. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2020/2021

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Tvrdoň – Chodora, Brak, Bílek, Strada – Jiránek, Miskovič – Emmer (90. Jakš), Prošek, (74. Cantin), Čičovský (87. Hudec) – Koubek (74. Gollnack).

Sestava hosté:

Rada – Barac, Piroch, Kovernikov, Trávníček (83. Kozel) – Peterka, Krunert (62. Bin), Doumbia (76. Kott), Buchvaldek (62. Hadaščok) – Fábry (76. Ayong), Šebrle.

• Branky: 35. Jiránek. ŽK: Koubek, Miskovič, Tvrdoň, Jiránek – Fábry, Barac, Ayong, Piroch. Rozhodčí: Krejsa – Leška, Novák. Střely na bránu: 3:3. Střely mimo: 3:5. Rohy: 5:4. Držení míče (v procentech): 46:54.
  • Diváci: 456
Herní převaha, šance, nastřelená tyč. Gól ale Dukla v utkání 25. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na hřišti Ústí nad Labem vsítit nedokázala a prohrála 0:1.

Hodnocení trenéra:

Bohuslav Pilný (Dukla Praha): „Zápas rozhodla koncovka. My jsme nezačali úplně dobře. Paradoxně jsme inkasovali gól poté, co jsme se dostali do tempa. O poločase jsme nestřídali, protože jsme klukům na hřišti věřili. Ve druhé půli nás nechala ve hře neproměněná šance soupeře, bohužel naše nekvalita v koncovce byla obrovská. Je to pro nás čtvrtá porážka v řadě, kterou beru na sebe. Chci se fanouškům omluvit. Chápu, že jim Dukla letos moc radosti nepřináší. Vytížili jsme v posledních zápasech více hráčů, abychom je viděli v akci. To byl důvod, proč jsme často nepostavili to nejsilnější.“