Dukla prohrála poslední prvoligové utkání

25.05.2019, 17:00
Stadion Na Litavce

FK Příbram

Fortuna liga 2018/19

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Kočí – Nový, Kodr, Tregler, Antwi – Fantiš (C), Soldát, Květ (61. Jan Rezek), Matoušek, Voltr (88. Průcha) – Polidar (34. Keita).

Sestava hosté: Hruška – Douděra (85. Djuranovič), Bezpalec, Ostojič – Dancák, Krunert, Daniel Tetour (C), Podaný – Kovaľ (71. Miloševič), P. González, Hadaščok (65. Palacios Vera).

• Branky: 35. Keita, 60. Matoušek (pen.), 65. Matoušek (pen.) – 14. Krunert, 57. Hadaščok.
    ŽK: 16. Antwi – 62. Douděra, 64. Hruška.
    Rozhodčí: Zelinka, Vitner, Vaňkát.
V rámci posledního kola nadstavby se Dukla utkala s Příbramí, která v zápase bojovala o umístění v tabulce mimo barážové pozice. Dukla hrála aktivně a vytvořila si množství šancí, nakonec Příbrami podlehla těsně 2:3.

Hodnocení trenéra:

Roman Skuhravý: "Snažili jsme se, bojovali jsme, měli jsme zajímavé pasáže hry, dvakrát jsme se dostali do vedení. Mrzí mě oba vyrovnávací góly, při prvním jsme byli v držení míče a je z toho standardka soupeře, ve druhé jsme prohráli souboj a Honza Matoušek to udělal v boxu výborně. Dnes kluci zápas pojali tak, že ho chtějí zvládnout jak herně, tak výsledkově, škoda, že jsme za to nebyli odměněni. Myslím, že taková byla celá naše sezona. Teď si musíme odpočinout, zavřít to, dobře zanalyzovat a znovu do práce."