Dukla postupuje v MOL Cupu do dalšího kola

FC Písek

2. kolo, MOL Cup 2018/19

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Hajdušek – Vacovský, Hrachovec (80. Petřík), Hanzlík, Holý, Voráček, Held M., Milec, Januška, Held J., Presl (46. Pinc).

Sestava hosté: Hruška – Chlumecký (81. Ostojič), Hanousek, Brandner, Breda (67. Tetour), Souček, Holík, Miloševič, Bezpalec, Schranz, Podaný (73. Bezdička).

• Branky: 25. Schranz (pen.), 38. Breda.
    ŽK: 24. Hanzlík, 45. Presl.
    Rozhodčí: Matějček – Flimmel, Kotalík.
  • Diváci: 1508
Dukla potvrdila pozici favorita ve druhém kole MOL Cupu. Třetiligový tým Písku porazila 2:0.

Hodnocení trenéra:

Pavel Drsek: "Byl jsem se v Písku podívat v sobotu na zápase s Karlovými Vary, ve kterém měl Písek v první půlce velkou převahu, věděl jsem proto, že dnes to nebude jednoduché. Tým mají na třetí ligu hodně kombinační a vyvážený, na což jsem upozorňoval i naše hráče. Jsem rád, že jsme to zvládli, i když si myslím, že od 55. do 60. minuty musíme zápas rozhodnout. To se nestalo a soupeř začal lépe držet balon a my jsme nebyli schopni se prosadit a zápas definitivně strhnout na svou stranu."