Dukla porazila českou "20"

27.03.2015, 14:00
Juliska

FK Dukla Praha

Přípravná utkání 2014/15

Česká republika U20

Sestava domácí: Chudý - Kluk, Štetina, Jeřábek, Polom - Čajič (46. Děrgačev), Tetour, Považanec (46. Hanousek Marek) - Juroška (66. Berger), Beauguel (77. Manzia), Mareš.

Sestava hosté: Vejmola - Vraštil, Pajer (46. Tregler), Simič (46. Landovský), Shejbal - Fulnek, Karafiát (46. Barák), Čermák (46. Funda) - Mašek (46. Ševčík), Chorý (46. Linhart), Holzer.

• Branky: 48. Hanousek Marek, 70. Beauguel, 84. Berger. ŽK: 42. Polom, Beauguel. Rozhodčí:Berka - Pospíšil, Melichar
V dnešním přípravném utkání před odjezdem reprezentačního výběru do 20 let do Německa padly tři branky. O vítězství Dukly se postarali Marek Hanousek, Beauguel a Berger.

Hodnocení trenéra:

Luboš Kozel: "Do utkání jsme vstoupili stylem: "Jdeme si zahrát", ale soupeř nás rychle vyvedl z omylu, že to stačit nebude. Do zápasu jsme se dostávali pomaleji, ale během poločasu si vytvořili tři-čtyři šance, kdy soupeře velmi dobře podržel gólman. Po poločase jsme si pomohli rohem a přidali další dvě branky. Výsledek je příznivý, i když dnes to nebylo to nejdůležitější. Jsem rád, že se poprvé na delší časový úsek dostal do hry J.-D. Beauguel a dal gól. Všichni odehráli utkání ve zdraví, účel to splnilo a jsem spokojený."