Dukla podlehla Jablonci 2:3

FK Dukla Praha

2019/20 Přípravná utkání muži A

FK Jablonec

Sestava domácí: Hruška - Kozma (46. Kim), Piroch, Chlumecký - Preisler, Lauko, Kott (46. Kovernikov), Hašek, Tetour, Dancák - Ayong.

Sestava hosté: Hanuš (46. Richter) - Jugas, Považanec (46. Holík), Hämäläinen (46. Štěpánek), Doležal (46. Peřina), Krob (46. Pleštil), Macháček (46. Pilík), Acosta (46. Jovović), Matoušek (46. Chramosta), Kubista, Breda (46. Velich).

• Branky: 69. Hašek, 78. Dancák - 48. Pilík, 58. Chramosta, 67. Piroch (vlastní).

ŽK: 65. Kim, 84. Chlumecký - 12. Jugas.

Druhý zápas Dukly v rámci zimní Tipsport ligy přinesl hned 5 branek a dramatický závěr utkání. Jablonec se ve druhém poločase dostal do tříbrankového vedení, hráči ve žlutém však ke konci zápasu zabojovali, vstřelili dvě branky a postarali se o dramatickou koncovku.

Hodnocení trenéra:

Roman Skuhravý: „Já si myslím, že oba zápasy, které máme za sebou, jak s Bohemians, tak s Jabloncem slouží k tomu, aby nám ukázaly, s kým můžeme počítat a s kým ne. Dnešní utkání z mého pohledu mělo z naší strany v prvním poločase nadstandardní charakter, kdy jsme byli lepší než Jablonec. Když nedáme branky, tak si samozřejmě koledujeme o to, že nás takhle zkušený soupeř potrestá. Na druhou stranu, my jsme dneska hráli ve 13 hráčích, soupeř vyměnil skoro 2 jedenáctky. Já jsem spokojený s tím, jakým způsobem jsme to nezabalili, a že se tam objevily věci, které děláme v tréninku, a věřím tomu, že pomocí těchto zápasů se budeme posouvat.“