Dukla končí v poháru. Po obratu ve druhé půli nás vyřadily České Budějovice

3. kolo, MOL Cup 2021/2022

SK Dynamo Č. Budějovice

Šťovíček – Ruml, Kovernikov, Konan, Kulhánek – Peterka, Kozma – Buchvaldek (73. Cienciala), Doumbia (83. Hrubeš), Barac (83. Kozel) – Pázler (69. Adediran).

Šípoš – Čolić, Havel, Novák, Skovajsa - Javorek (90. Sladký), Vais (63. Hora) - Brandner (63. Mršič), Mihálik, Tolno (63. Hellebrand) - Bassey (86. Van Buren).

• Branky: 32. Buchvaldek – 61. Brandner, 80. Čolič (pen.), 90+3. van Buren. ŽK: Doumbia, Kozel – Vais. Rozhodčí: Klíma – Hurych, Slavíček.
Dukla ve 3. kole MOL Cupu prohrála doma s prvoligovými Českými Budějovicemi 1:3 a je vyřazena. Utkání jsme dobře rozehráli a jako první skórovali, soupeř však ve druhém poločase třemi trefami skóre otočil.

Bohuslav Pilný (Dukla Praha): „Výsledek je vzhledem k první půli zklamáním, ale myslím si, že tato porážka nám může jen pomoci. Začali jsme dobře, byli jsme kompaktní a silní směrem dopředu. Škoda, že jsme nedali na 2:0, to by mohl zápas vypadat úplně jinak. Ve druhém poločase soupeř zrychlil hru, prostřídal a přidal kvalitu. My jsme se dostávali pod tlak a nedokázali jsme s Budějovicemi držet krok. Projevilo se i to, že kluci jako Doumbia a Kovernikov neměli dlouho zápasové vytížení. Mrzí nás, že jsme nepostoupili. Na druhou stranu to byla super konfrontace s prvoligovým soupeřem. Dlouho jsme hráli vyrovnanou partii a ke konci se rvali o prodloužení. Bohužel se to nepovedlo.“