Dobrý výkon, bez vstřelených branek. Mladší dorost U17 podlehl Plzni

FK Dukla Praha

18. kolo, Česká liga dorostu U17 A 2016/17

FC Viktoria Plzeň

Sestava domácí: Kundrát - Pelc (53. Kadlec), Novák, Veniger, Ferreira - Vácha, Studnička (59. Čureja), Soukup - Čermák, Bílek, Ullman (53. Houha).

Sestava hosté:

• Branky: 2. Štursa, 70. Fišer, 74. Heler.
Ač zápas začal rychlou brankou soupeře, předváděl se atraktivní fotbal plný střeleckých příležitostí, bohužel neproměněných.

Hodnocení trenéra:

Jan Roule: "Skvělý zápas se skvělým nasazením a fotbalovou kvalitou. Hráče chci obrovsky pochválit za předvedený výkon, dokázali jsme se přenést nad první inkasovanou brankou hned ve 2. minutě utkání a hráli jsme atraktivní fotbal plný šancí. Jediné mínus v utkání je, že jsme vyšli střelecky naprázdno i přes čtyři stoprocentní šance a několik silných ohrožení soupeřovy brány. Jinak hráči odvedli skvělou práci za kterou, věřím, budou v následujících zápasech odměněni."