(2 : 2)

26. kolo, B-tým 2021/2022 - ČFL skupina B

Mladá Boleslav "B"

Štefan - Ludvíček, Kozojed, Matoušek, Březina - Uhlíř, Jeřábek (75. Kočí), Hudec (65. Křenek) - Hrubeš (42. Villaseca), Hodek, Varačka

• Branky: 10. Hodek, 20. Hrubeš, 48. Varačka - 23., 59., 62. a 85. Mašek, 33. a 90. Mašek ŽK: 69. Kozojed - 67. Horský, 84. Stránský ČK: , Rozhodčí: Nenadál - Braun, Bečvář
  • Diváci: 50
Gólovou přestřelkou skončilo utkání našeho B-týmu s rezervou Mladé Boleslavi. Přestože naše mužstvo ve 20. minutě vedlo už 2 : 0, poločas skončil nerozhodně. Hned v úvodu 2. půle se náš tým znovu ujal vedení, ale soupeř během tří minut nejen vyrovnal, ale otočil skore ve svůj prospěch. V závěru zápasu pak ještě hosté pečetili své vítězství dvěma brankami. Střelecky se zaskvěl teprve osmnáctiletý Mašek, autor čtyř branek.