(0:0)

Přípravné zápasy 2020/2021 B tým

FK Pardubice B

Šťovíček – Ludvíček (46. Matoušek), Knobloch (46. Čížek), Arnaud, Březina (75. Lauko) – Křenek (69. Knobloch), Hudec, Lauko (C) (46. Villaseca) – Hrubeš, Varačka (60. Hodek), Mládek (69. Ludvíček).

1. poločas: Vyhnánek – Sekera, Hajník, Koukola, Piter – Sychra, Boura, Hatěk – Vidím, Petráň, Kurka.

2. poločas: Šmíd – Halász, Řehák, Kubát, Zelenka – Formáček T., Da Silva, Čermák, Stýblo – Řezníček, Formáček D.

• Branky: 82. Lauko – 68. Řezníček.
V dalším ze série přípravných zápasů po dílčím rozvolnění remizovala v zápase rezervních týmů Dukla s Pardubicemi 1:1. Výsledek odpovídá průběhu na hřišti. V prvním poločase branka nepadla, do druhého poločasu hosté vystřídali celou jedenáctku, Dukla prostřídala čtveřici hráčů. Po tom, co se hosté dostali ve druhé půli do vedení, vyrovnal na zaslouženou remizu 1:1 Tomáš Lauko.