(2:0)

1. kolo, ČFL skupina B muži B 2020/2021

Soukup – Hašek (71. Koutenský), Růžek, Pávek, Hakl – Hron (71. Janko), Eliáš, Jelínek M. (K), Jelínek J. (46. Woitek) – Matějka (59. Magera), Putz (78. Kubů).

Šťovíček – Mentberger (C), Čížek (56. Matoušek), Trávníček, Březina – Houha (60. Hrubeš), Studnička, Kim, Ullman – Hodek (71. Kubeš), Varačka (59. Lauko).

• Branky: 7. Jelínek, 10. Hašek (p.), 64. Magera (p.) – 59. Houha (p.), 81. Březina ŽK: Jelínek M., Eliáš – Houha.
B-tým Dukly zavítal v prvním kole ČFL skupiny B na hřiště SK Zápy, kde prohrál 3:2, po poločase 2:0. Domácí, zkušenější tým v první půli se mezi 7. a 10. minutou dostal do dvougólového vedení, které se mu do půle již nepodařilo navýšit, i přes několik dobrých brankových příležitostí. Ve druhé půli mladíci Dukly vyrovnali hru, snížili na 2:1, ale domácí z pokutového kopu zvýšili opět na dvoubrankový rozdíl, který již hosté z Julisky pouze snížili na rozdíl jednoho gólu.