FANSHOP

Baníku Sokolov jsme nastříleli šest branek

5. 9. 2014 | Redakce

Baníku Sokolov jsme nastříleli šest branek

Dukle se podařilo vyplnit reprezentační pauzu výborným výkonem proti soupeři, který hrává na špici druhé nejvyšší soutěže. Sokolov jsme porazili vysoko 6:0!PU - Přátelství, pátek 5. 9. 2014, 11:00, Přátelství
Dukla Praha Dukla Praha
6:0
(3:0)
SokolovSokolov

Dukla Praha: Chudý (46. Rada) – Karavajev (46. Jeřábek), Štetina (46. Vorel), Polom, Kluk – Považanec, Čajič, Hanousek Marek (46. Hlinka)– Néstor Albiach (56. Berger), Beauguel (56. Mareš), Juroška
Sokolov: Belaň – Dřížďal, Vondráček, Kucalas (46. Blažek), Hrubý – Machek, Vrtělka (81. Kravar), Čada, Vaněček (66. Benda) – Šamánek (54. Červenka), Dvořák (46. Kobylík)
Branky: 5. a 26. Beauguel, 16. Néstor Albiach, 61., 76 a 85. Mareš. ŽK: 50. Jeřábek. Rozhodčí: Kovařík – Mencl, Musil
Diváci: 74

Komentář

Hned ve 4. minutě pálil Beauguel, jeho pumelice skončila na břevně. O pár okamžiků později již padla první branka utkání. Přízemní střelu Považance neudržel Belaň a Beauguel nás poslal pohotovou dorážkou do vedení 1:0! V 16. minutě už to bylo 2:0, po výborné přihrávce Čajiče obešel gólmana Belaně Néstor Albiach a navýšil vedení Dukly na dvoubrankový rozdíl. Ve 26. minutě přidal svou druhou branku J.D. Beauguel, kdy po přihrávce od Karavajeva propálil Belaně. Po půlhodině hry střílel Považanec, jehož pokus prosvištěl kolem šibenice Belaňovy branky. Ve 38. minutě vyslal přízemní střelu na brankáře Baníku Aldin Čajič, ale slovenský brankář dobře zasáhl. Ke konci první půle měl ještě příležitost skórovat Beauguel, ale Belaň podržel svůj tým.

První velká šance ve druhé půli skončila brankou. Po výborné přihrávce Považance utíkali Berger s Marešem sami na brankáře Belaně, Berger ještě přihrál Marešovi, který obešel i gólmana a zvýšil na 4:0. Jakub Mareš byl i u další šance Dukly, kdy chtěl přehodit Belaně, ale jeho pokus mířil mimo branku. V 75. minutě vstřelil Mareš svou druhou branku v utkání, když znovu obešel gólmana v brance Sokolova. Jakub Mareš byl k neudržení a mohl zkompletovat hattrick po přihrávce Kluka, jeho střela z malého vápna skončila vedle branky. Hráč s číslem 26 na zádech hrál opravdu povedené utkání, v 83. minutě střílel zpoza šestnáctky a jeho přízemní pokus skončil vedle pravé tyče Belaňovy branky. V 85. minutě se ale podařilo útočníkovi Dukly zkompletovat hattrick poté, co dorazil Považancovu střelu – 6:0.

Ohlasy trenérů

Luboš Kozel:"Myslím si, že utkání splnilo svůj účel. Chtěli jsme hrát, protože zkušenost je taková, že když byla reprezentační pauza a hráli jsme, tak přece jen se ta herní praxe drží mužstvu lépe. Navíc jsme zvolili soupeře, který, asi ne tak úplně v té kvalitě, ale mohl ten zápas mít takový ráz, jaký bude mít příští týden s Bohemians. Takže i v tom tréninku jsme se zaměřili na to, abychom v ofenzivní fázi proti mužstvu, které brání ve větším počtu lidí, byli trpěliví, klidní, tak dnes se nám to poměrně dařilo. Vesměs ty góly padaly po pěkných akcích, takže na tohle budeme chtít navázat a zužitkovat tyhle věci v následujících mistrovských utkáních. Po všech stránkách jsem dnes spokojený, ať už s výkonem nebo s výsledkem."
 


Fotogalerie


Partneři klubu