Ani s Baníkem jsme smůlu neprotrhli

25.08.2018, 17:00

FC Baník Ostrava

6. kolo, Fortuna liga 2018/19

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Laštůvka – Pazdera, Šindelář, Stronati, Fleišman – Fillo, Jánoš, R. Hrubý (C), Holzer (79. Granečný) – O. Šašinka (63. Jirásek), Diop (88. J. Šašinka).

Sestava hosté: F. Rada – Miloševič, Bezpalec, Chlumecký, Preisler – Douděra (81. Holík), Tetour, Hanousek (C), Bilovský, Brandner (81. Bezdička) – Schranz.

• Branky: 12. O. Šašinka, 43. Diop.
    ŽK: 56. Pazdera – 65. Preisler.
    Rozhodčí: Machálek – Podaný, Boček.
  • Diváci: 10405
V sobotu večer se odehrál zápas 6. kola FORTUNA:LIGY na půdě Baníku Ostrava. Přes bojovný výkon se nám nepodařilo skórovat a Baník se radoval z výhry 2:0.

Hodnocení trenéra:

Pavel Drsek: "Nejdřív bych chtěl pogratulovat Baníku k vítězství, vážím si Boba Páníka, proto mu gratuluji, odvádí s Baníkem velmi dobrou práci. My jsme přijeli hrát způsob hry, který jsme se snažili držet a dlouho se nám to dařilo, i když jsme dostali brzký gól - nebyli jsme dostatečně důrazní na polovině hřiště a z brejkové situace jsme inkasovali. Způsob hry, který jsme hráli, nám ale vyhovoval a ve většině zápasu jsme drželi balon, opět jsme ale nedokázali vstřelit gól. Měli jsme několik možností, bohužel to tam nespadlo. Na hřišti jsem ale neviděl odevzdané mužstvo, nemůžu hráčům vytknout, že by nemakali. Chtěli výsledek za každou cenu ovlivnit v náš prospěch."