PORTRÉTY Z JULISKYJosef Jakab
    FANSHOP
20. kolo, neděle 19. 5. 2013, 10:15
Dukla Praha Dukla Praha
36:14
Tempo PrahaTempo Praha


Ohlasy trenérů

Hodnocení trenérů Richarda a Ondry: "Kluci hráli hezký fotbal, měli chuť až do konce (hráli jsme na hlavním stadionu a počasí bylo ideální) a prosadili se často, jak individuálně, tak kolektivně. V zápase jsme také viděli nové věci z tréninku, hlavně rychlé vedení míče a kličky (nebo pokusy) při obcházení soupeře. Všichni jsi zaslouží velkou pochvalu! Chtěli bychom také poděkovat rodičům za vzorné fandění."
 

Aktuálně z kategorie

U8: Přátelské utkání

2. 10. Kategorie U8 odehraje u příležitosti výročí 70 let od založení Dukly Praha přátelské utkání s SK Český Brod. Zápas se bude konat v sobotu 6. října od 12.00 na hřišti v Českém Brodě, ulice Sokolská 895.

U8: Ondrášovka Cup 2015 U8

18. 5. V sobotu a v neděli jsme se zúčastnili turnaje Ondrášovka Cup v Táboře. V základní čtrnácitčlenné skupině jsme skončili třetí, s bilancí 8 vítězství, 4 remízy a 1 prohra. Ve zlaté skupině jsme bojovali statečně, 4x jsme zvítězili a spolu s třemi prohrami nás součet bodů vynesl na konečnou pátou příčku, což považujeme, vzhledem k silnému obsazení za velký úspěch. Všem hráčům patří velký dík za výkony, odhodlání a srdce, které do každého utkání vkládali. Naše hra se nám líbila, kluci se snažili o technický fotbal a myslím, že nezklamali. Byli hrdí na svůj klub. Odkaz na výsledkový servis Ondrášovka Cupu 2015

U8: Na turnaji v Edenu jsme skončili osmí.

30. 11. Dnes jsme se zúčastnili silně obsazeného turnaje v rámci SlaviaTour 2014. V konkurenci 16 mužstev jsme nakonec skončili osmí. Turnaj se hrál na počet vstelených branek, nikoliv na body. Po prvním ospalém utkání, které jsme o branku prohráli s Xaverovem, jsme již hráli dobrý fotbal a jen o vlásek /3 vstřelené branky/ nám unikl postup do skupiny, jenž hrála o medaile. Klukům patří velký dík za bojovnost, se kterou Duklu reprezentovali.

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu

×
Odehráno v 15:30
FK Varnsdorf
FK Dukla Praha