Proti Chomutovu jsme na domácím hřišti předvedli koncentrovaný výkon

15. 8. 2023 | Pavel Papež

Proti Chomutovu jsme na domácím hřišti předvedli koncentrovaný výkon

Ve druhém kole dorostenecké divize jsme poprvé sehráli domácí zápas na hřišti v Suchdole. Zde jsme přivítali kluky z Chomutova.2. kolo, sobota 12. 8. 2023, 12:30, Slavoj Suchdol
Dukla Praha Dukla Praha
7:1
(2:0)
ChomutovChomutov

Dukla Praha:

Klíma – Weiss, Slabý (83. Sklenský), Habrych, Slatniský – Novák, Kuntoš, Čvirk – Sharygo (46. Syneček), Nový (65. Strnadel), Ježek (65. Hovadík)

Chomutov:

Skliarenko, Vitvar, Hek, Hes (73. Zaťko), Kibal, Podzimek (73. Štanglica), Titlbach (56. Mikeš), Belák, Dimitrov, Kupilík (46. Penk), Hes (56. Šíma)

Branky: 4. Ježek, 35. Slatinský, 51. Nový, 77. Strnadel, 80. Syneček, 84. Strnadel, 89. Syneček - 60. Belák, ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .

Ohlasy trenérů

Trenér Pavel Papež po zápase řekl: „Od začátku zápasu byli všichni hráči koncentrovaní a bylo to znát na jejich hře, kdy se jim velice dobře dařila kombinace a také napadání hráčů s míčem. Celý zápas jsme byli lepším týmem, a to jsme také potvrdili 7 vstřelenými brankami. První poločas jsme měli navrch a v poločase druhém se naše převaha ještě zvýraznila díky střídajícím hráčům, kteří odvedli dobrou práci a prosadili se především brankově. Druhý poločas byl jednodušší i vtom, že soupeř odešel fyzicky, a to nám pomohlo přidat další branky. Myslím si, že zápas byl pro oko diváka pohledný a zajímavý.“

 


Fotogalerie


Partneři klubu

×
Odehráno v 14:00
FK Dukla Praha
SK Hanácká Slavia Kroměříž