Proti Střešovicím jsme se prosadili hlavně herně a střelecky

01.10.2022, 10:15
Ruzyně

FK Dukla Praha

(3 : 1)

7. kolo, U15 - starší žáci A 2022/2023

SK Střešovice

Sestava domácí:

Hladík – Slabý, Novák, Kuntoš – Čurda, Čvirk Tvrdý, Hovadík – Zavadil, Ford (41. Mellion), Nový (41. Sixta)

Sestava hosté:

Nahorianskyi - Dušek, Frýdl, Liška, Grégr, Steinbauer, Weis (59. Přikryl), Masopust, Houdek (59. Veselý), Stauch, Davalos (66. Škába)

• Branky: 4. PK Čurda,14. Tvrdý, 22. Zavadil, 42. Tvrdý, 47. Čvirk, 59. Slabý, 66. Zavadil, 71. Slabý, 78. Tvrdý - 34. Weis, 80. Stauch , ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
Do Ruzyně zavítal další tým z Prahy 6, tentokrát jsme přivítali kluky ze Střešovic.

Hodnocení trenéra:

Trenér Pavel Papež po zápase řekl:

„Od začátku zápasu jsme kluky ze Střešovic kombinačně přehrávali, ale postupem času se naše kombinace vytratila a kluci chtěli hrát každý sám za sebe. Z toho také pramenila naše první obdržená branka, kdy zůstal ve vápně úplně volný hráč a ten neměl problém skórovat. Ve druhém poločase se kluci vrátili ke kombinaci a uzavřeli svého soupeře na jeho polovině. Z vytvořených šancí jsme dokázali vstřelit další branky, mohli jsme však být v koncovce ještě více efektivní, kdybychom zachovali klid ve finální fázi. Za druhý poločas si kluci zaslouží pochvalu.“