U15 se ze Sokolova vrátila s vítězstvím

13. kolo, U15 - starší žáci A 2022/2023

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Bertelman - Stolec, Liška, Macht, Kuneš, Opatrný, Holovijčuk, Jankovský, Jelínek (46. Chumlen), Zinner, Buček (46. Voborník)

Sestava hosté:

Tretyakov – Novák, Slabý, Kuntoš, Syneček (62. Lindauer) – Čvirk (62. Weiss), Tvrdý, Sixta (71. Prokop), Ford – Kindl (33. Zavadil), Čurda

• Branky: 40. Kuneš - 18., 45. Čurda, 49. Tvrdý, 53. Ford, 59. Zavadil, 69. Sixta ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
V dalším venkovním výjezdu nás čekal tým ze Sokolova, který byl v tabulce o bod za námi. Své vítězství jsme si zajistili až ve druhém poločase.

Hodnocení trenéra:

Trenér Pavel Papež po zápase řekl:

„Do zápasu jsme vstoupili aktivně, ale našimi nepřesnostmi jsme dávali příležitost klukům ze Sokolova ohrozit naši branku. V zápase se objevovaly okamžiky, kdy jsme si nedokázali vyhovět v kombinaci, což mělo za důsledek, že hra nebyla tak plynulá. Ve druhém poločase jsme na aktivitě ještě přidali a rázem se to projevilo na skóre, dokázali jsme vstřelit velice rychle čtyři branky po sobě. Tato skutečnost rozhodla o naší výhře.“