O remíze jsme rozhodli až v závěru zápasu

17.09.2022, 10:15
Ruzyně

FK Dukla Praha

(0 : 1)

5. kolo, U15 - starší žáci A 2022/2023

SK Aritma Praha

Sestava domácí:

Tretakov – Habrych (41. Weiss), Slabý, Kuntoš, Mellion (41. Syneček) – Sixta (60. Čvirk), Novák, Tvrdý, – Čurda, Ford, Zavadil (41. Drašnar)

Sestava hosté:

Škapa - Vošahlík J., Grossmann, Dostál, Lacina, Šedivý (78. Švarc), Čížek, Tříletý, Kořínek, Glamoš (47. Vošahlík M.), Máca

• Branky: 71. a 80. Čvirk - 25. Glamoš, 63. Kořínek , ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
V sobotu nás na Ruzyni čekalo malé derby, přijeli totiž kluci z nedaleké Aritmy.

Hodnocení trenéra:

Trenér Pavel Papež po zápase řekl:

„Kluci šli do zápasu s tím, že chtějí zvítězit a potvrdit tak dobrý týmový výkon z minulého zápasu. Bohužel jsme obdrželi branku, kdy jsme nepokryli odražený míč před naším vápnem. V prvním poločasu jsme byli až moc zbrklí a z toho pramenily nepřesnosti, ze kterých mohl soupeř ohrozit naši branku. Druhý poločas jsme nezačali vůbec dobře, protože jsme hned na jeho začátku inkasovali podruhé. Od tohoto momentu se ukázala síla našeho týmu a začali jsme Aritmu kombinačně přehrávat. Tato hra se nám vyplatila, dokázali jsme vstřelit dvě branky a utkání tak zremizovat. Pokud bychom proměnili nějakou z dalších vypracovaných příležitostí, věřím, že bychom v utkání zvítězili. Za druhý poločas kluci zaslouží pochvalu.“