U15 - proti Ústí nad Labem jsme nebodovali

3. kolo, U15 - starší žáci A 2022/2023

FK Ústí nad Labem

Sestava domácí:

Tretyakov – Čurda, Slabý, Kuntoš, Syneček – Tvrdý (52. Hovadík), Novák (41. Zavadil), Sixta – Drašnar, Ford, Kindl

Sestava hosté:

Zviahintsev (70. Nebeský), Adámek (67. Mareš), Burian (59. Kunc), Dushkin (64. Pekař), Fiala, Janda, Jedlička (71. Křička), Šváb, Zahálka, Jungwirth, Pospíšil

• Branky: 44. Zahálka, 47. Pospíšil, 50. Burian, 52. Jedlička, 59. Fiala, 72. Jedlička, 77. Mareš ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
V dalším domácím utkání jsme přivítali na Ruzyni kluky z Ústí nad Labem. To, že to nebude lehké, jsme věděli již z loňské sezóny.

Hodnocení trenéra:

Trenér Pavel Papež po zápase řekl: „Věděli jsme, že nás nečeká vůbec jednoduchý zápas, a to se potvrdilo již od prvních minut. Kluci z Ústí hráli od začátku vysoký presink, který nám dělal značné problémy, ale dokázali jsme mu čelit, a i pod tak velkým tlakem jsme se snažili kombinovat. V prvním poločase z tohoto stylu hry tým z Ústí vytěžil dvě jasné šance, které ovšem perfektně zlikvidoval náš brankář. První poločas jsme drželi pospolu, ale v poločase druhém se nám to již nepodařilo. Výsledkem bylo 7 obdržených branek. Pro kluky bylo toto utkání velkou zkušeností a doufám, že se z něho poučí a se stále stejnou chutí budou hrát další zápasy.“