U18 nestačila na Teplice

9. 11. 2022 | Adam Lukáš

U18 nestačila na Teplice

Na brzy vstřelený gól domácích nedokázala naše osmnáctka odpovědět, i když šancí na to měla dostatek a minimálně bod mohla z Teplic přivézt.14. kolo, sobota 5. 11. 2022, 10:30, UMT Stínadla
Teplice Teplice
1:0
(1 : 0)
Dukla PrahaDukla Praha

Teplice:

Fialka – Žorna, Kozel (71´ Kincl), Bílek, Sůra – Podaný (K), Jungmann (73´ Balász), Hloušek (73´ Souček), Holák (67´ Polívka) – Port, Chýle.

Dukla Praha:

Váňa – Prior, Fantík (46´ Šimon), Kolman, Kolský – Laredo (46´ Čížek), Babka (77´ Bartošek), Šelicha (K) (90´ Pešek) – Uher, Koller (59´ Blecha), Blokeš

Branky: 4´ Sůra ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .

Komentář

V utkání proti Teplicím jsme se jednoznačně po minulém kole chtěli vrátit na vítěznou vlnu. Oba týmy do utkání vstoupily aktivně a k vidění bylo vysoké tempo hry. Ve 4. minutě, po zbytečném faulu na vlastní polovině, zahrávali domácí trestný kop. Sůra svým centrem hledal v prostoru zadní tyče hlavu spoluhráče, nicméně kop k jeho štěstí a naší smůle přetáhl a míč zapadl do naší sítě. Brzká a laciná inkasovaná branka nám mírně sebrala vítr z plachet a domácí měli dalších deset minut na vrch. Silnější pasáže nicméně Teplice nedokázali využít a my se dostali zpět do utkání. Tváří v tvář s brankářem domácích se objevil v 15. minutě po výborné průnikové přihrávce Lareda Blokeš. Fialka našeho střelce vychytal, nicméně nám dobrá příležitost zvedla sebevědomí. Drobná úprava tlaku na rozehru Teplic donutila domácí k delším přihrávkám, které často byly nepřesné, případně se nám dařilo získat odražený míč. V druhé velké příležitosti k vyrovnání stavu se po zpětné přihrávce Blokeše dostal k zakončení Šelicha. Přízemní střelou mířil na zadní tyč, kde se ještě skluzující Laredo snažil pokus usměrnit do branky, bohužel o kus nedosáhl.

Druhý poločas byl celkově z naší strany lepší. Domácí odhodlaně bránili jednogólový náskok a snažili se hrozit z rychlých přechodů po zisku míče. Vyjma příležitosti Balásze, který po nedorozumění Váni a Šimona mohl navýšit vedení domácích, si větší šanci nevytvořili. Naše ofenzivní snažení vedlo k pár zajímavým možnostem k zakončení, bohužel nám chyběla potřebná technická kvalita a klid. Střelu z hranice vápna Bartoška vykopl domácí hráč z brankové čáry, Čížek dvakrát zkusil štěstí zpoza vápna, ale pokaždé o kus minul. Teplice předvedli koncentrovaný výkon a nám nezbývá než jim poblahopřát k zisku tří bodů. Mrzí nás prohra, opět nejtěsnějším rozdílem, nicméně věříme, že v druhé polovině sezóny podpoříme dobrý výkon i vstřelenou brankou. Již se chystáme na středeční dohrávku proti Neratovicím.

 


Fotogalerie


Partneři klubu