Po festivalu promarněných šancí bohužel odjíždíme z Hradce Králové bez bodů

03.09.2022, 11:00
areál Bavlna

FC Hradec Králové

(2 : 1)

5. kolo, U19 - starší dorost A 2022/2023

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté:

Gothard – Krejčí, Kocman, Škoch, Zapletal (53. Ungerman) – Bačinský (68. Laredo), Kulhavý (46. Mikeš), Atsuta (26. Čížek) – Uher (58. Vais), Bohatý, Magdi

• Branky: 30. (p.k.) a 37. Hruška, 50. Binar – 22. Magdi ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
První poločas byl pro nás zápasem „blbec“, když jsme z deseti šancí vytěžili pouze jednu branku, po chybách dvakrát inkasovali a se zlomeninou zánártní kůstky odstoupil náš středopolař Atsuta.

Hodnocení trenéra:

Hodnocení trenéra Tomáše Kulvajta:

"Za první poločas jsme si vytvořili tolik šancí, kolik v jsme měli v prvních pěti kolech dohromady a přestože jsme šli do vedení, nedokázali jsme toho využít. Naopak jsme dvakrát fatálně chybovali v defenzivě a domácí toho bezezbytku využili. Do druhého poločasu jsme vstupovali s tím, že ještě více podpoříme ofenzívu ve snaze výsledek otočit, bohužel jsme brzy inkasovali potřetí. Zbytek zápasu se nesl v duchu naší velké, ale bohužel křečovité snahy nepříznivý stav zvrátit a na straně domácích velká euforie a bojovnost s cílem výsledek udržet. To se jim povedlo a my jim můžeme jen pogratulovat."