Béčko se s podzimní částí sezony rozloučilo další prohrou

13.11.2022, 12:00
UMT Satalice

FK Dukla Praha B

(0 : 0)

15. kolo, B-tým 2022/2023 - ČFL skupina A

FK Baník Sokolov

Sestava domácí:

Šťovíček – Ulman (73. Douděra), Kozojed, Matoušek, Fojt (86. Mládek) – Hudec, Krenciv (K) (61. Křenek), Nikl (73. Novotný), – Quadri, Hodek (73. Štefančin), Lehký

Sestava hosté:

Hrabačka – Šulc, Dudnyk, Toure, Žilák (90.+3. Čížek) – Václavík (81. Kapolka), Krlička (K), Ainca, Vranovci (81. Řezáč)– Diomande (73. Peška), Vokáč

• Branky: Václavík (58. min.) ŽK: Václavík (76. min.), Peška (86.min.) ČK: , Rozhodčí: Švagr - Zoufalý, Ježek
V patnáctém kole ČFL, sk. A přivítala rezerva B-týmu Dukly na domácím hřišti s UMT povrchem v Satalicích hosty z FK Baník Sokolov 1948. Hosté v minulém kole doma prohráli s Jiskrou Domažlice 0:1, a s 10 body byli v tabulce na 16. místě. Dukla v minulém kole prohrála na hřišti Viktore Plzeň B 1:3 a patřila jí 15. příčka v tabulce. V zápase dvou mužstev z konce tabulky, který se odehrával za převahy techničtějších mladíků z Dukly, kterým ani několik nadějných akcí nepomohlo ke vstřelení kýženého gólu, se nakonec ze zisku tří bodů radovali urputnější hosté, kteří své vedení, do něhož šli po hodině hry, udrželi a odvážejí si tak z Prahy cenné tři body.

Hodnocení trenéra:

Hodnocení zápasu trenérem B-týmu Dukly A. Majerem:

„My jsme si to dneska „vyžrali“ za druhou polovinu podzimní sezóny až do dna. Zase jsme dostali gól z odskočeného míče z vápna do šibenice, vlastně třetí zápas po sobě, a soupeř tam měl, pokud si pamatuji, dvě nebezpečnější situace, jinak jsme to zvládali dobře. Bohužel tu ofenzivní formu nemáme, když už si vypracujeme šanci, tak ji neproměníme a hlavně v hodně případech nám tam chybí hrozně málo k tomu, abychom se do té šance dostali a proměnili ji. Takže ty „kousky“ nám tam chyběly a dneska na klucích už byla vidět trošku nervozita po těch posledních neúspěších. Na druhou stranu kluci ten dnešní zápas nezvládli špatně, ale není nám přáno, co se dá dělat.“