14. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2022/23

AC Sparta Praha B

Čtvrtečka – Hrubeš, Holiš, Peterka (C), Ullman – Buchvaldek (82. Matějka), Barac, Havelka (87. Kozel), Adediran (87. Huf), Kim (82. Moulis) – Uhlíř (76. Šebrle).

Nalezinek – Suchomel, Kukučka, Panák, Horák – Vácha (C) (69. Schánělec), Gedeon (46. Večerka), Kaštánek, Šilhart (69. Novotný) – Goljan (58. Ambler), Juliš.

• Branky: 19. Kim (pen.) – 77. Panák, 90+3. L. Juliš, ŽK: 55. Ullman – 17. Kukučka, 65. Vácha, Rozhodčí: Dorušák – Dresler, Mikeska, Střely na bránu: 6:4, Střely mimo: 5:6, Rohy: 2:5.
  • Diváci: 752
Ve 14. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY jsme přivítali Spartu Praha B. Na Julisce jsme se prvního gólu dočkali v 19. minutě, když Kim Seung Bin proměnil pokutový kop. V druhém poločase hosté vyrovnali po rohovém kopu. Hořká tečka pro nás přišla v samotném nastavení zápasu. Lukáš Juliš skóroval a otočil vývoj utkání na konečných 1:2.