(3:0)

13. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2022/23

Neuman – Mikuš, Soukeník, Šindelář, Žídek (C) (33. Cienciala) – Žák (76. Boháč), Budínský, Memić (64. Rezek), Málek, Bartl (76. Krčík) – Durosinmi (76. Papadopulos).

Šťovíček – Hrubeš, Holiš, Piroch (C) (46. Peterka), Ullman – Buchvaldek, Barac, Havelka (36. Uhlíř), Moulis (36. Adediran), Kim (46. Šebrle) – Matějka (67. Kozel).

• Branky: 8. Mikuš, 22. Memić, 28. Málek, 54. Budínský, 90+3. Boháč, ŽK: 35. Moulis, 82. Ullman Rozhodčí: Krejsa – Poživil, Šafránková, Střely na bránu: 5:4, Střely mimo: 5:5, Rohy: 7:2.
  • Diváci: 1012
V Karviné jsme chtěli zlepšit bilanci našich venkovních zápasů, to se ale nepovedlo. V úvodu zápasu se trefil domácí Mikuš a do půl hodiny hry se trefila Karviná ještě dvakrát. Ani v druhém poločase jsme se nedokázali na rozdíl od domácích střelecky prosadit. Domácí přidali ještě dva přesné zásahy a zápas tak skončil naší prohrou 0:5.

Jiří Vágner (FK Dukla Praha): Dnes jsme potrestali sami, sebe. Naším přístupem a přípravou na utkání. Vlastně jsme zbořili všechno to, co jsme předvedli ve středu. Jestli jsme proti Slavii hráli nějaký způsobem dobře, tak dneska jsme odehráli snad nejhorší utkání, co jsem tady. Karviná nás potrestala ze všeho, co jsme jí nabídli. Jednoduchým a efektivním fotbalem jsme tady dostali pět gólu. Je to k zamyšlení, že opět v poslední minutě v nastavení dostaneme gól, když nebráníme a to i za stavu 4:0. Celkově přístup v našich hlavách byl dneska takový pohodový a to si musíme určitě vysvětlit. To se nesmí opakovat v žádném sportu, nebo aspoň v našem týmu ne. Máme před sebou dlouhý týden a zítra si to určitě vysvětlíme. Utkání skončilo 5:0, takový výsledek je pro nás nepřijatelný.