Dukla na úvod přípravy neudržela vedení a těsně podlehla Spartě

25.06.2022, 11:00
Strahov

AC Sparta Praha

Přípravné zápasy 2022/2023 A tým

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

1. poločas: Holec – Mejdr, Kaštánek, Hancko, Wiesner, Goljan, Sadílek, Pudhorocký, Jonáš, Patrák, Juliš

2. poločas: Vorel – Vindheim, Krajinský, Večerka, Horák, Ryneš, Fortelný, Trávník, Sáček, Sprinz, Drchal

Sestava hosté:

Štovíček (46. Rada) – Barac, Piroch, Holiš, Svoboda, Peterka, Kozel, Šebrle, Bin, Moulis, Matějka.

Střídali: Červenka, Matoušek, Souček, Ullman, Hrubeš, Hodek, Konan, Buchvaldek

• Branky: 70. Fortelný, 74. Drchal (pen.) – 64. Drchal (vlastní).
Po změně stran jsme jako první otevřeli skóre, nakonec jsme ale v prvním přátelském utkání před novou sezonu pražské Spartě těsně podlehli. Další zápas nás čeká přesně za týden proti Českým Budějovicím.

Hodnocení trenéra:

Petr Rada (Dukla Praha): „Bylo to první utkání pro oba týmy. Chtěli jsme si ověřit, jak na tom v téhle fázi přípravy jsme, takže v tomhle zápas účel s plnil. Uvidíme, jak na tom bude Červenka, měl trochu zdravotní trable, tak jsme ho radši stáhli. Jinak jsem celkově s přístupem hráčů spokojený.“