Po slabším herním projevu přesto vítězství U14 na Hájích

17. kolo, U14 - starší žáci B 2021/2022

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Nikodým - Žižka, Varga, Jirgl Jáchym, Gryc, Jirgl Jakub, Maleta (65. Martan), Havrda, Brož, Krčka (52. Jandus), Rui

Sestava hosté:

Tretyakov – Syneček, Ford, Kuntoš, Sharygo – Veselý, Slabý, Sixta – Drašnar (70. Zavadil), Kindl, Hovadík

• Branky: 25. Kindl, 49., 54. Veselý, 70. Kuntoš, ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
Za velkého tepla jsme odehráli další mistrovské utkání, tentokrát na Hájích. Zápas se nám tolik herně nepodařil, ale nakonec jsme ho zvládli a zvítězili.

Hodnocení trenéra:

Trenér Pavel Papež po zápase řekl: "Utkání se nám po herní stránce vůbec nepovedlo. Nezvykle často jsme hráli malou domů brankařovi, aniž bychom byli pod velkým tlakem, záložníci si nechodili pro míče, a tak to museli naši obránci buď řešit vyjetím s míčem nebo dlouhým nákopem dopředu, kde se bohužel našim útočníkům moc do pohybu nechtělo. Hráčů, kteří chtěli hrát a byli aktivní, bylo bohužel na hřišti tentokrát málo. Doslova se dá říct, že jsme se k vítězství v tomto utkání protrápili. Věřím, že v příštím kole kluci herní projev zlepší, protože k nám do Ruzyně zavítají kluci z Ústí."