Domácí výhra U18 proti Chomutovu

25. 4. 2022 | Adam Lukáš

Domácí výhra U18 proti Chomutovu

Proti houževnatě bránícímu soupeři se DUKLA prosadila až v závěrech obou poločasů.22. kolo, sobota 23. 4. 2022, 10:15, Malý stadion Strahov
Dukla Praha Dukla Praha
2:0
(1 : 0)
ChomutovChomutov

Dukla Praha:

Havlíček (B) – Pavlovský, Ungerman (K), Múller, Hendrych (62´ Dampha) – Šelicha (46´ Kocman), Kulhavý, Čížek – Uher, Grunnet-Jensen, Klouček (77´ Rychlík)

Chomutov:

Schejbal (B) – Růžička (K), Čimpera, Schreiner, Folwarczny – Kadlec, Luxa, Vymyslický, Ďurnek (68´ Karásek) – Krása (83´ Valta), Jiřík (46´ Kólbl)

Branky: 36´ Šelicha, 83´ Grunnet-Jensen ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .

Komentář

Krásné sobotní dopoledne přineslo utkání naší osmnáctky s týmem Chomutova. Herní obraz celých devadesáti minut byl velmi podobný, jako v našem posledním zápase. Dominantní převaha v kombinaci a úspěšné zastavování rychlých protiútoků na naší straně, hosté se koncentrovali na bránění v bloku na vlastní polovině. K vidění bylo pár velmi pohledných kombinací s četnými změnami těžiště a variabilitou v délce přihrávek. Ve 36. minutě Pavlovský svým postavením roztáhl obranu soupeře, průnikovou přihrávkou našel Grunneta-Jensena, ten potáhl míč do vápna a předložil přihrávku před odkrytou bránu hostí, kterou Šelicha klidně proměnil.

Přestože se hra v druhém poločase odehrávala ve stejném duchu, pojišťovací branka přišla až v 83. minutě. Brankář hostí Schejbal vybíhal na odražený míč, ke kterému měl nicméně blíže Kulhavý, míč pokryl a byl jednoznačně faulován. Nařízený pokutový kop nekompromisně proměnil Grunnet-Jensen a utkání rozhodl. Těší nás druhá výhra v řadě s čistým kontem a již se připravujeme na sobotní zápas v Děčíně.

 


Fotogalerie


Partneři klubu