Sedmnáctka proti Mladé Boleslavi zvítězila o dva góly.

2. 5. 2022 | Pavel Sedláček

Sedmnáctka proti Mladé Boleslavi zvítězila o dva góly.

V České lize pokračoval náš tým mladšího dorostu utkáním s Mladou Boleslaví. Po silném a střelecky produktivním výkonu zejména ve druhém poločase se zaslouženě radovali z vítězství naši kluci.

23. kolo, neděle 1. 5. 2022, 12:30, Slavoj Suchdol
(0 : 0)
Mladá BoleslavMladá Boleslav

Dukla Praha:

Šanda D. – Koller S., Fantík J., Valentík E., Budař P. (45. Kolský T.) – Kolman T. (45. Vodrážka B.), Kožený V. (45. Laredo T.), Rakotomavo T. (80. Babka V.) – Prior L., Blecha F., Čejka O. (45. Nguyen T.)

Mladá Boleslav:

Nevyjel – Černý (62. Kapounek), Bejda A., Bejda S., Hurych, Gnip, Keller, Kaiser (62. Viták), Hlemich (71. Ort), Hájek (49. Soukup), Vostřel

Branky: 47., 49. a 60. Blecha F., 77. Prior L. – 71. Bejda A., 74. Ort T. , ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .

Na Suchdole se v první půli hrálo vyrovnané utkání. Oba týmy si vypracovaly několik zajímavých příležitostí, ale bez gólového efektu. Ve druhé půli jsme ale přidali, zatlačili soupeře na jeho polovinu a velmi brzy jsme se dokázali prosazovat i střelecky. Po pěkných akcích jsme rychle vstřelili 3 góly. Mladoboleslavští dokázali odpovědět a dvěma povedenými standardkami se vrátili do zápasu. Naši kluci však pokračovali v aktivní hře a čtvrtým gólem definitivně zlomili odpor hostů. Následně jsme mohli přidat další góly, ale všechny příležitosti už zůstaly nevyužity. Utkání tedy skončilo zaslouženým vítězstvím našeho týmu v poměru 4:2.

Pavel Sedláček: „Do utkání jsme vstoupili trochu ospale. Moc nám nefungovala kombinace a byli jsme nepřesní, a nedůrazní v zakončení. Ve druhé půli jsme se zlepšili a od začátku byli i velmi produktivní, kdy se nám v krátkém čase podařilo vsítit tři góly. Filip Blecha si připsal hattrick. Hra už byla plynulejší, měli jsme taky dobrý pohyb a nedovolovali jsme Mladoboleslavským dostat se do tempa. Přesto jsme neubránili dvě standardky a bylo to zase jen o gól. Kluci ale pokračovali v dobrém výkonu a vypracovali si další příležitosti, z nichž jednu využili. Jsme rádi, že jsme si připsali vítězství se silným soupeřem.“