Slavii Hradec Králové jsme porazili na jejím hřišti 5 : 1

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté:

Spilka – Krejčí (59. Ulman), Škoch (59. Suchan), Löffler, Bartošek – Nikl (59. Čížek), Kulhavý, Břeh (59. Fojt) – Hübl, Bohatý, Magdi

• Branky: 55. Blažek – 35. Bohatý (PK), 38. Chlumecký (vlastní gól), 43. Břeh, 58. Břeh, 83. Suchan ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
Po týdnu jsme zavítali opět do Hradce Králové, tentokrát na hřiště Slavie. Na skvěle připraveném trávníku v areálu Olympie HK jsme zápas zvládli vítězně, když už v poločase jsme vedli tříbrankovým rozdílem.

Hodnocení trenéra:

Trenér  Tomáš Kulvajt: "Oproti předchozím zápasům mělo utkání výrazně odlišný charakter. Tempo bylo nízké vzhledem k defenzivní taktice domácích, velkému vedru i vloženému středečnímu kolu, které jsme absolvovali. Bylo však jen otázkou času, kdy se nám podaří dát první branku. Ta mohla přijít již dříve, ale v koncovce jsme nebyli dostatečně přesní, nebo razantní. Jsem rád, že jsme zápas zvládli a nyní se již připravujeme na nedělní utkání s Teplicemi, na které se velmi těšíme."