FANSHOP

O našem vítězství v Litvínově jsme rozhodli ve druhém poločasu

25. 4. 2022 | Tomáš Kulvajt

O našem vítězství v Litvínově jsme rozhodli ve druhém poločasu

Na dobře připraveném trávníku v Litvínově jsme zápas zvládli vítězně.22. kolo, neděle 24. 4. 2022, 10:15, hř. Lomská
Litvínov Litvínov
0:2
(0 : 0)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha:

Spilka – Ulman, Škoch, Löffler, Bartošek – Krenciv, Břeh (70. Šelicha), Nikl – Hübl (70. Hendrych), Bohatý (58. Sabo), Magdi (58. Novotný)

Branky: 65. Břeh, 78. Sabo, ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .

Komentář

Proti srdnatě bojujícímu a dobře bránícímu týmu domácích se vítězství nerodilo vůbec snadno. První poločas jsme se přes výraznou územní převahu téměř nedostali do zakončení a ani standardní situace se nám nedařily. Naší hře pomohl déšť. Na mokrém trávníku jsme kombinovali rychleji a začali si vytvářet i šance. V první ještě Sabo prováhal vhodný moment k zakončení, o chvilku později však Nikl našel před brankou dobře postaveného Břeha a ten nás umístěnou hlavičkou do protipohybu brankáře poslal do vedení. Druhý pojišťovací gól přidal Jirka Sabo po zpětné přihrávce Hendrycha. Ten přidal krásným lobem ještě třetí gól, bohužel však nebyl uznán pro ofsajd.

Ohlasy trenérů

Trenér Kulvajt po "povinném" vítězství již vyhlíží další dva zápasy. "Hrát proti poslednímu týmu tabulky  obvykle přináší velká očekávání. Přehrát dobře bránící hluboký blok však není jednoduché na jakékoli úrovni. Zápas byl o trpělivosti, ale zároveň i o obezřetnosti a to jsme naplnili do puntíku. Za vítězství jsme rádi a začínáme se připravovat na dva velmi náročné zápasy proti B týmům Mladé Boleslavi a Hradce Králové, které s cílem zachránit své týmy v soutěži výrazně pozměnili své soupisky pro jarní část sezóny a zápasy hrají s hráči, kteří ještě na podzim hráli celostátní dorosteneckou soutěž."

 

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov

13. 9. FK Dukla Praha - FK Viktoria Žižkov 5:1 (2:0)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu