U14: Další úspěšný výjezd. Ze Sokolova vezeme tři body

(1:4)

3. kolo, U14 - starší žáci B 2021/2022

Bertelman, Stolec, Liška (58. Feitl), Randa, Macht (56. Ječmen), Kuneš, Opatrný, Jankovský, Speierl, Jelínek (55. Holovičjuk)

Hladík – Čurda, Čvirk, Herálecký, Kuntoš – Lindauer, Novák, Slabý – Syneček (41. Sixta), Weiss (60. Sharygo), Zavadil

• Branky: 9., 33., 71. Čurda, 34., 46., 48. Zavadil, 38. Čvirk, 57. Weiss, 65. Slabý – 21. Opatrný.
Kluci ze čtrnáctky si připsali další výhru, když o víkendu porazili Sokolov 1:9. Ač výsledek vypadá jednoznačný, tak první půle byla ve znamení velkých nepřesností a zbytečných ztrát míče. Naši sílu v koncovce jsme potvrdili ve druhém poločase a zaslouženě si odvezli všechny 3 body.

Pavel Papež (Dukla Praha): „Jsem rád, že kluci nakonec utkání herně i výsledkově zvládli. Po vyrovnávacím gólu kluků ze Sokolova to vypadalo, že to zase tak jednoduchý zápas nebude. Ovšem kluci se po inkasované brance semkli k týmovému výkonu a zaslouženě vyhráli.“