(2 : 1)

6. kolo, U17 - mladší dorost A 2021/2022

Šanda D. – Budař P., Muller T., Kolman T., Koller S. – Kožený V., Babka V. (73. Vodrážka B.), Svoboda A. (45. Rakotomavo T.) – Špírek J. (45. Blokeš O.), Uher P., Blecha F. (45. Haluza O.). Trenér Pavel Sedláček

• Branky: 10. - Sláma, 41. - Čermák, 90. + 6. - Píša - 29. - Kožený, 50. - Blokeš, 73. - Haluza ŽK: , ČK: , Rozhodčí: Starý - Andras, Habada
Na těžkém terénu jsme odehráli bojovné utkání, dvou rozdílných poločasů. První poločas nás domácí přehrávali zejména v nasazení a bojovnosti. Do druhého poločasu jsme nastoupili s velkým odhodláním a úplně jiným přístupem. Hru jsme kontrolovali, bohužel jsme nepřidali více branek a soupeř v závěru utkání potrestal naší chybnou rozehrávku a vyrovnal na konečných 3:3.