Na umělé trávě v Ohrazenicích jsme domácí předčili a zaslouženě si odvážíme tři body

29.09.2021, 10:15
UMT Ohrazenice

FK Pardubice

(0 : 1)

13. kolo, U19 - starší dorost A 2021/2022

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté:

Spilka – Ulman, Suchan, Löffler, Fojt – Špatenka, Krenciv, Nikl (72. Kulhavý) – Novotný (57. Hübl), Bohatý (57. Bartošek), Kasal (77. Samson)

• Branky: 38. Kasal (Suchan, Fojt), 90. Samson, ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
Základ úspěchu jsme položili dobrou defenzívou a v dalším venkovním utkání jsme odehráli zápas s čistým kontem. Na vítěznou branku Kasala navázal v samém závěru technickým lobem Samson.

statistika zápasu ZDE

Hodnocení trenéra:

Trenér Tomáš Kulvajt:

Dnes jsme opět narazili na kompaktně hrajícího soupeře bránícího z bloku. Ten se nám dařilo překonávat v prvním poločase poměrně obtížně. V tom druhém jsme si vytvořili šancí více, potřebný druhý gól jsme ale i díky skvělému výkonu domácího brankáře přidali až v závěru. Každopádně musím ocenit velmi poctivý celotýmový výkon, díky kterému jsme došli opět k vítězství s čistým kontem.