Dorost U 19 remizoval s Libercem

5. kolo, U19 - starší dorost A 2021/2022

FC Slovan Liberec

Sestava domácí:

Gothard - Ulman, Suchan, Löffler, Fojt - Krenciv, Nikl (60. Samson), Villaseca (68. Bačinský) – Novotný (77. Bartošek), Bohatý (68. Pešan), Kasal (60. Magdi)

Sestava hosté:

Novák - Hudák, Wydrzynski (87 - Beníček), Lupoměský, Vyčítal (84. - Gábor), Bartoš (71. - Rafaj), Lexa, Fidra, Kočka, Peuker (46. - Musil), Čechovič (71. - Šolc)

• Branky: 37. - Kasal (D) - 29. - Hudák (L) , ŽK: 43. - Kasal (D) - 58. - Kočka (L), 81. - Šolc (L) , ČK: 0 , Rozhodčí: Vojtěch - Popelka, Pytloun .
  • Diváci: 75
Ve velmi kvalitním a bojovném utkání se obě družstva prezentovala velmi dobrým výkonem a utkání nakonec skončilo po zásluze dělbou bodů

Hodnocení trenéra:

Trenér DUKLY Tomáš Kulvajt po utkání řekl:

"V první řadě jsem rád za výrazně zlepšený výkon v porovnání s předchozím zápasem v Jablonci, protože dnes proti nám stál zatím nejkvalitnější soupeř. Zápas měl díky kvalitě a intenzitě hry extraligové parametry a k vidění byly i některé vynikající individuální výkony. Oba týmy se prezentovaly svou typickou hrou. My kombinačním pojetím, hosté přímočarostí s využitím křídelních prostor. Samozřejmě bychom byli raději za vítězství, ale remízu, která korespondovala s průběhem hry přijímáme s pokorou. V konečném zúčtování může být bod za dnešní remízu velmi cenný."