FANSHOP

U19: V další konfrontaci s dospělými jsme zvítězili nad divizním Kladnem

29. 7. 2021 | Redakce

U19: V další konfrontaci s dospělými jsme zvítězili nad divizním Kladnem

Na hřišti v Unhošti po herně vydařeném utkání zvládla naše devatenáctka zápas i výsledkově a po obratu ve druhém poločasu jsme nad divizním Kladnem zvítězili 2:1.přát., středa 28. 7. 2021
Kladno Kladno
1:2
(1:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha:

Gothard – Ulman, Škoch (46. Pavlovský), Suchan, Löffler, Fojt (80. Škoch) – Nikl (60. Samson), Krenciv – Novotný (46. Razetto), Dampha (46. Pešan), Magdi (46. Kasal).

Branky: 1:1 Pešan (Nikl, Pavlovský), 75. 1:2 Krenciv (Ulman, Kasal).

Komentář

V prvním poločase jsme si vyzkoušeli bránění ve středním pásmu s cílem rychlých přechodů po zisku. Proti sestavě domácích, která o víkendu s největší pravděpodobností nastoupí i do prvního mistrovského utkání, se nám taktický záměr dařilo naplňovat. Z rychlých přechodů jsme však z několika dobrých šancí gól nevytěžili. Naopak jsme inkasovali po rohovém kopu domácích. 

Do druhého poločasu jsme naopak šli s cílem aktivní nátlakové hry a vysokého napadání. Postupem času jsme si vytvořili převahu i šance. Kýžený vyrovnávací gól vstřelil křížnou střelou na vzdálenější tyč Pešan a o pár minut později nás poslal do vedení tečovanou střelou Krenciv. V závěru jsme pak obětavou defenzívou zvládli eliminovat tlak domácích a dotáhnout zápas do vítězného konce.

Ohlasy trenérů

Tomáš Kulvajt (Dukla Praha): Do obou poločasů jsme vstupovali s rozdílnými taktickými záměry. Bylo pro nás důležité si proti silnému soupeři vyzkoušet i hru z bloku a rychlé přechody po zisku, přesto bylo znát, že aktivní nátlaková hra je našim hráčům bližší. V kontextu obou poločasů bylo naše vítězství zasloužené a pro naše hráče to byla další skvělá zkušenost proti diviznímu týmu mužů.

 

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov

13. 9. FK Dukla Praha - FK Viktoria Žižkov 5:1 (2:0)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu