Dvě tyčky, ale jen jeden gól. Dukla v Dřenicích padla s Pardubicemi

FK Pardubice

3:1

(2:1)

Přípravné zápasy 2021/2022 A tým

1. poločas: Markovič – Cadu, Šejvl, Toml, Čelůstka – Jeřábek – Kostka, Beran, Solil, Tischler – Černý

2. poločas: Markovič – Prosek, Šejvl, Jakab, Kurka – Ramos Junior – Dufek, Beran, Červ, Sokol – Huf

Štovíček (46. Štefan) – Barac, Kovernikov, Konan, Březina – Jeřábek (66. Faleye), Kott (58. Krunert), Bin – Šebrle (46. Buchvaldek), Kozel – Pázler (60. Fábry).

• Branky: 6. Černý, 16. Tischler, 60. Huf – 14. Bin.
Dukla po výhře nad Libercem další triumf nad prvoligovým soupeřem nepřidala. Na neutrálním hřišti v Dřenicích jsme prohráli s Pardubicemi 1:3, když náš jediný gól vstřelil Kim Seung Bin. V zápase jsme také dvakrát trefili tyč.

Bohuslav Pilný (Dukla Praha): Měli jsme problémy v úvodu zápasu, kdy jsme se dlouho srovnávali s rychlostí soupeře. Pardubice daly brzy gól, my jsme po ojedinělé šanci srovnali Binem, ale bohužel vzápětí opět inkasovali. Výsledek každopádně není tak podstatný. Chtěli jsme vytížit ostatní kluky, kteří v úterý proti Liberci nehráli. Nastoupili jsme v hodně mladém složení, kromě Honzy Pázlera byli v sestavě v podstatě samí mladíci. Ti zase nasbírali zkušenosti zápasem proti ligovému soupeři. Nutno také podoktnout, že jsme nastřelili dvě tyčky.“