PORTRÉTY Z JULISKYJosef Jakab
    FANSHOP

U18: Smolný závěr zápasu v Ústí nad Labem

7. 9. 2020 | Redakce

U18: Smolný závěr zápasu v Ústí nad Labem

Po výhrách nad Mostem a Sokolovem naše osmnáctka poprvé ztratila body. V Ústí nad Labem se kluci nedokázali ani jednou gólově prosadit a podlehli 0:2.3. kolo, sobota 5. 9. 2020, 10:00
Ústí n. Labem Ústí n. Labem
2:0
(0:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha:

Gothard – Rada (74. Horník), Suchan, Loffler, Bartošek (74. Novotný J.) – Špatenka, Krenciv, Nikl (53. Herink) – Kasal (53. Nguyen), Tomek (70. Šelicha), Pešan


Komentář

V dalším mistrovském zápase jsme cestovali za našim soupeřem do Ústí nad Labem. Zápas začal víc aktivně náš soupeř a s jejich vysokým pressinkem jsme nějakou dobu bojovali. Pak jsme se uklidnili a našli jsme cestu jak se dostat přes ně kombinační hrou, jenom bohužel to končilo pokaždé v útočním pásmu. A jenom sporadicky jsme se dostávali na dostřel jejich branky. 

Pozitivum bylo, že i přes jednodušší hru soupeře jsme chtěli dát branku a víc byly na míči. A stejná situace byla i ve druhém poločase, kde obě mužstva hodně bojovala. Hodně situací jsme řešili průnikem do pokutového území, ale branku jsme přesto nedokázali střelit. 

Pak jsme bohužel neudrželi závěr zápasu a dvakrát inkasovali a to v 85 minutě a 88. minutě. Spíš si myslím, že zápasu by víc svědčila plichta, ale klukům chci každopádně poděkovat za bojovný výkon a věřit, že příště už zvítězíme.

 


Fotogalerie


Partneři klubu