16.08.2020, 16:00

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté:

Veselá, Skoblíková - Posledníková, Kuthanová, Bubáková, Bělohlávková, Rezková, Dvořáková T., Lidická, Fedoryshyn, Ryndzak, Hamouzová, Holečková, Pergnerová, Dvořáková K., Krajčová

• Branky: 29. vlastní, 48. Pyclíková, 51. Poláčková, 69. Janečková, 82. Hancová - 24. a 40. Holečková, 16. Krajčová, 20. Pergnerová
    Rozhodčí: Olga Kušnierová
  • Diváci: 50

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski, trenér: "Zápas je třeba rozdělit do dvou poločasů. Před utkání jsme se rozhodli hrát nátlakově, chtěli jsme být nahoře důrazní a využít rychlostní kvality našich ofenzivních hráček. Dařilo se nám přecházet rychle a jednoduše nahoru, dostali jsme se do několika vyložených šancí a proměnili je. Produktivitu lze chválit, ovšem musím poznamenat, že nám přece jen chybělo lepší načasování náběhů, Brňanky však zůstávaly statičtější, než jsme čekaly.

Druhá půle přinesla obrovskou zkušenost všem přítomným. Jednak došly síly, zároveň jsme vzadu začali kupit dosti hrubých i nevynucených chyb. Je třeba si vyhodnotit i míru rizika zakládání. Největší rozdíl jsem však spatřoval v důrazu a v hlavičkových soubojích a to po celou dobu utkání. Nikoli jen druhý poločas. Brno pak bylo daleko fotbalovější a dokázalo zápas otočit. Myslím, že by mu slušela remíza, ale cítíme to jako dobrou zkušenost.

Pokud budeme pokračovat ve výkonech z prvního poločasu, můžeme ukázat, že dokážeme konkurovat i prvoligovým týmům."