05.09.2020, 10:30

3. kolo, 1.liga žen 2020/21

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Zuchová - Dlouhá (14. Mastníková), Moťovská, Košíková, Černá V. (80. Němečková) - Sováková A., Hrtánková (70.  Pouvová), Čiperová, Chapská (46. Kim Thanhová), Buryánová (80. Černá T.) - Bohatová

Sestava hosté:

Kubíková - Ajazi, Dudová, Lišková 01’, Strnadelová - Beránková, Pakostová, Kopčová (59. Pavlasová) - Hrobská (71. Prošková) Dvorská (89. Hašková), Skálová

• Branka: 9. Beránková
    ŽK: Zuchová, Němečková, Košíková, Hrtánková - Hrobská
    Rozhodčí: Šulcová - Hasíková, Shpak
  • Diváci: 200

Hodnocení trenéra:

Daniel Sakar, hlavní trenér: "Do Liberce jsme jeli s jasným cílem a to získat 3 body. Jsem rád, že se nám podařilo vybojovat všechny 3 body a nahodit do týmu víc sebevědomí do dalších zápasů. Do zápasu jsme vstoupili aktivně, podařilo se nám vstřelit rychlý gól po krásné akci Dvorské a ještě lepším zakončení Beránkové. Přineslo to na naší stranu víc klidu, což bylo důležité pro naší psychiku. Po gólu jsme měli ještě několik průniků po pravém křídle, pak ale Liberec vyměnil levého beka a už jsme se do úniků tolik nedostávali. Zápas byl hodně o soubojích, začínala se vytrácet kombinace z obou stran a nahrazovaly to dlouhé míče na soupeřovu polovinu. Soupeř měl taky pár šancí po standardních situacích, ale dokázali jsme je úspěšně ubránit. Bylo u nás několik individuálních chyb, které si ještě musíme vysvětlit, celkově však odehrály holky zápas zodpovědně a taky s čistým kontem, což mě velice těší."