Růžičková - Waltrová (77.Pěčková), Janíková, Furiková (62.Polášková), Krejčířová, Jelínková, Molková (56.Valášková), Janků, Dvořáková (62.Polášková), Holá, Dubcová

Kubíková - Hašková (64.Strnadelová), Lišková Tereza 01’, Dudová, Ajazi - Beránková, Pakostová (46.Pavlasová), Skálová - Houbová (58.Prošková), Dvorská, Hrobská (82.Lišková Tereza 02’)

• Branky: 80.Krejčířová, 87.Janků
    ŽK: Dudová, Ajazi, Houbová
    Rozhodčí: Vévodová - Hanáková, Žáková
  • Diváci: 362

Daniel Sakar, hlavní trenér: "Do zápasu jsme šli s vědomím, že soupeř bude kvalitní na míči, což se i potvrdilo. Tomu jsme přizpůsobili i taktiku - od začátku jsme hráli ze zabezpečené obrany. V prvním poločase jsme soupeře nepustili do čisté gólové šance, i když tam bylo několik zakončení. Téměř celý zápas jsme hráli organizovaně, hračky dodržovaly taktické pokyny, což bylo hodně důležité. Pak přišel v 80. minutě roh, který ovšem neměl vůbec být a mělo se kopat od naši brány. Ovšem roh se kopal a obdrželi jsme z něho gól na 1:0. Měli jsme 10 minut na vyrovnání, takže jsme otevřeli obranu a pak jsme inkasovali ještě jednou. Zápas jsme sice prohráli, ale když budou hrát holky s nasazením jako v tomto zápase, tak vím, že další zápasy budeme i bodovat."