(2:2)

25. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2019/2020

Bréda – Machynek (59. Schuster), Sus (70. Lutonský), Bialek, Stříž – Pašek, Slaměna (46. Pernackyj), Koudelka, Polák (C), Zapletal (70. Stáňa) – Rolinc (26. Šteigl).

F. Rada – Dancák, Piroch, Chlumecký – D. Souček (90+3. Jakab), Doumbia (85. Hadaščok), Daniel Tetour (C), Kozma, Preisler (90+3. Kovaľ) – Lukáš Holík (85. Krunert), Ayong (76. Fábry).

• Branky: 5. Rolinc, 14. Zapletal – 8. Preisler, 43. Kozma, 48. Kozma , ŽK: 29. Stříž, 30. Slaměna, 65. Zapletal – 3. Chlumecký , 38. Doumbia, 51. D. Souček, ČK: , Rozhodčí: Adámková – Mikeska, Lakomý, Střely na bránu: 6:8, Střely mimo: 3:6, Rohy: 7:9, Ofsajdy: , Fauly: .
Duklu ve 25. kole čekal další výjezd - tentokrát zamířili hráči do Prostějova. Po nepovedeném úvodu se Dukle v závěru prvního poločasu podařilo srovnat krok (2:2), v úvodu druhého poločasu pak dokonali zásluhou Kozmy obrat. Jednobrankové vedení si udrželi až do závěrečného hvizdu.