08.03.2020, 17:00

12. kolo, 2.liga dorostenek Čechy 2019/20

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Havlová - Saidlová, Jančáková, Stehlíková, Huynhová - Lustigová, Dlouhá, Pokorná, Damcová, Hrubá - Jettmarová

Střídaly: Krajčová, Žežulková, Pelíšková

Sestava hosté:

Žáková - Machačová, Kuthanová, Bubáková, Majerová - Vostálová - Dvořáková T., Lišková - Pergnerová, Ryndzak, Holečková

Střídaly: Skoblíková, Fojtíková, Dvořáková K., Silbernáglová, Posledníková, Baga

• Branky: 29. Krajčová - 19. a 23. Ryndzak, 65. a 85. Dvořáková K., 2. vlastní, 10. Lišková, 38. Machačová, 46. Dvořáková Tereza, 79. Fojtíková
    Rozhodčí: Habada
  • Diváci: 60

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski, trenér: "Jsem rád, že jsme zápas zvládli za 3 body, ovšem velmi mě mrzí zranění Terky Žákové, kde čekáme na přesné lékařské výsledky. Byl to šok, i pro holky, a patří jim obrovské díky, jak se otřepaly a za ni ještě dotáhly zápas v příjemném poměru 9:1. Celý zápas se nesl v duchu dobývání soupeře, na 30 metrech, soupeřky nám nedaly nic zadarmo a i přes kádrové oslabení přes zimu soupeř za mě předvedl velmi bojovný výkon. Vážíme si bodů, branek a v naší cestě za vítězstvím v soutěži se jednoznačně počítají."