Dukla hladce postoupila do druhého kola Mol Cupu

Český Lev - Union Beroun

1. kolo, MOL Cup 2019/2020

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Šebek – Král, D. Počta, Břížďala, Poslední, Soukup, J. Počta, Lacina, Sklenář, Krejča, Horel. Náhradníci: Hůla – Krůta, Pelikán, Pipiška, Štrougal, Vávra, Pošmurný.

Sestava hosté: Rada – Kozma, Piroch, Douděra - Tetour, Doumbia (46. Ullman) - Kovaľ (46. Jakab), Holík (64. González), Krunert, Ayong, Souček.

• Branky: 23. Ayong, 24. a 32. Douděra, 25. Kovaľ, 63. Tetour, 64. 73. González.
V polovině týdne nastoupili svěřenci trenéra Skuhravého do prvního kola národního poháru. V Mol Cupu narazili na divizní Beroun. Hned pět dukelských střelců si udělalo radost a Dukla porazila svého soupeře 7:0.

Hodnocení trenéra:

Roman Skuhravý„Především jsem rád, že jsme dnešní zápas mohli hrát, protože makáme na finální fázi a chtěli jsme si to vyzkoušet v soutěžním zápase. Ten účel to splnilo. Byl to zápas, který jsme s divizním soupeřem zvládli, tak jak se to má zvládnout. Důležitý je, že se nikdo nezranil. Doufám, že nám to pomůže do sobotního zápasu s Brnem.“