PORTRÉTY Z JULISKYFilip Hašek

U18: První zápas turnaje v Kovářově jsme prohráli na penalty

2. 8. 2019 | Redakce

V hezkém prostředí na turnaji v Kovářově jsme se v přípravných zápasech nejdříve setkali s týmem z Táborska U18. Po prvním i druhém poločase to bylo nerozhodně 1:1 a zápas jsme bohužel prohráli na penalty 1:2.

Turnaj, sobota 27. 7. 2019
1:2pen
(1:1)
TáborskoTáborsko

Dukla Praha: Bičiště - Kozojed, Noll (30. Křenek), Helík, Efenberk (30. Hypius) – Uhlíř, Mejdr, Terentiev (50.Chalupa) - Novotný A., Klimt, Chalupa (30.Hudec).
Branky: 8. Novotný A.

Po náročném týdenním soustředění v Blšanech jsme se přesunuli na jih Čech do Kovářova. Na turnaji v Kovářově jsme se nejdříve setkali s týmem z Táborska, který poctivě bránil a hrozil víceméně z rychlých protiútoků. Vstřelili jsme rychlý gól, kombinovali a měli šance na druhý. Bohužel se potvrdilo pravidlo ,,nedáš - dostaneš“ a po jednom protiútoku, kde jsme si špatně přebrali hráče soupeře, jsme pykali. Pak jsme nastřelili břevno a soupeř tyč. Ve druhém poločase, jsme soupeře prakticky nepustili do šance, ale naopak my jsme zahodili bohužel vše co se dalo. A tak v řádném hracím čase hraném 2x30 min, jsme gól už neviděli. Na penalty to už byla jenom loterie. Pozitivem je, že kluci chtěli vyhrát, makali a zato jim patří dík.