Další ztráta - Dukla prohrála v Ústí nad Labem

(0:1)

23. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2019/2020

Tvrdoň - Písačka, Peterka, Hudec, Bílek - Prošek (81. Chodora), Miskovič (72. Pimpara), Valenta, Richter, Drame - Matějka (92. Bassey)

Rada - Chlumecký, Piroh, Dancák - Souček (79. Ayong), Kozma, Krunert (58. Doumbia), Tetour, Preisler (56. Hašek) - Hadaščok (58. Jakab), Holík

• Branky: 49. L. Matějka, 74. Drame, 76. D. Richter – 19. a 80. Lukáš Holík, ŽK: 33. J. Peterka – 10. Krunert, 23. Lukáš Holík, 31. Kozma, ČK: , Rozhodčí: , Střely na bránu: 7:6 (0:3), Střely mimo: 5:5 (4:0), Rohy: 5:2 (2:2), Ofsajdy: 1:2 (1:1), Fauly: 14:15 (7:5).
Dobře rozehraný zápas se ve druhém poločase proměnil v noční můru. Hráči FK Dukla Praha v rámci 23. kola vyjížděli na zápas s FK Ústí nad Labem. A už po dvaceti minutách vedli 1:0. Jenže ve druhém poločase se domácí tým vzepjal k velkému obratu, na jehož konci zůstávají 3 body v Ústí nad Labem za vítězství 3:2.