FK Baník Sokolov

2:3

(0:1)

10. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2019/2020

Sestava domácí: Šiman - Šmehyl, Hošek, Čihák, Dvořák II. - Machek, Machuča - Štípek (68. Štursa), Selnar (79. Kopřiva), Vávra (80. Fišer) - Červenka.

Sestava hosté: Hruška - Chlumecký, Piroch, Souček - Doumbia, Kovaľ (63. Ayong), Kott, Krunert, Preisler - Hadaščok (83. Kozma), Hašek (72. Holík).

• Branky: 47. Piroch (vlastní), 80. Čihák - 31. a 56. Hašek, 71. Hadaščok.
    ŽK: 37. Machek, 87. Hošek, 87. Červenka, 90+4. Čihák - 29. Chlumecký, 38. Kovaľ, 60. Hadaščok, 74. Preisler.
  • Diváci: 855
Dukla už po prvním poločase vedla 0:1, když se prosadil Filip Hašek. Druhý poločas nabídl více branek i dramatickou koncovku, když domácí v 80. minutě snížili na 2:3. Svěřenci trenéra Skuhravého už ale další branku nedopustili a do Prahy si s sebou odváží tři body.

Roman Skuhravý: „Já jsem samozřejmě moc rád, že jsme utkání výsledkově zvládli. Před zápasem jsem trenérovi říkal, že z dnešního zápasu máme respekt. Myslím si, že jsme zápas měli vizuálně pod kontrolou, protože jsme měli herní převahu. Soupeř byl nebezpečný po našich ztrátách a standardních situacích. I když si vítězství vážím, tak jsem na hráče naštvaný, protože hazardovali s výsledkem. I když to bylo tím, že soupeř už s výsledkem chtěl něco udělat. Ale my jsme tam měli sedm, osm příležitostí, kdy jsme šli sami na brankáře, a trestuhodně jsme je neproměnili. Ale jsem rád, že jsme na těžké půdě získali tři body, když jsme také ve středu v Domažlicích hráli těžké utkání.“