Dukla si z Pardubic body neodvezla

14.09.2019, 10:15

FK Pardubice

8. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2019/2020

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Letáček - Prosek, Šejvl, Toml, Čelůstka - Jeřábek - Kohút (88. Miker), Hlavatý, Solil, Pfeifer (82. Mužík) - Černý (77. Zifčák).

Sestava hosté: Hruška - Kozma, Piroch, Chlumecký - Kovaľ (82. Jakab), Tetour, Doumbia, Krunert, Dancák (46. Preisler) - Hašek (68. Ayong), Hadaščok.

• Branky: 20. a 28. Kohút, 48. Pfeifer - 45+1. Tetour (pen). ŽK: 44. Kohút, 45. Šejvl - 22. Piroch, 66. Doumbia, 86. Preisler, 88. Chlumecký, 89. Hadaščok.
  • Diváci: 1760
Šlágr 8. kola F:NL mezi prvními Pardubicemi a druhou Duklou nabídl hned 4 branky a řadu dalších zajímavých akcí. Produktivnější však byl domácí celek a Pražané se po prohře 3:1 propadli na třetí místo tabulky.

Hodnocení trenéra:

Roman Skuhravý: „Myslím si, že od začátku zápasu byly karty vyložené. Oba trenéři věděli, jakým způsobem dnešní zápas bude probíhat. Zlomovým momentem byl gól na 1:0, který otočil naše rozpoložení. Najednou jsme neměli dobrý pohyb, báli jsme se hrát, nedodržovali jsme věci, na kterých pracujeme. Soupeř si šel absolutně precizně za vítězstvím a donutil nás k chybám, které dokázal potrestat. My jsme dneska neměli zbraně, abychom se zápasem něco udělali. Na druhou stranu by bylo ode mne laciné pošlapat tým, protože v tvorbě nového mužstva facky přicházejí, a jen mě mrzí, že se to stalo v takhle parádním zápase, kdy přišlo hodně lidí a přijelo hodně fanoušků Dukly. Nezbývá nám nic jiného, než si dnešní výkon vyhodnotit a pokusit se ho neopakovat.“