Dukla v přípravném utkání porazila Varnsdorf 4:2

4:2

(3:0)

2019/20 Přípravná utkání muži A

FK Varnsdorf

Sestava domácí: Hruška - Chlumecký, Doumbia, Kozma, González, Tetour (46. min. Krunert), Preisler, Holík (46. min. Bezdička (75. min Kovernikov)), Piroch, Douděra (46. min. Kovaľ), Hadaščok (46. min Palacios).

Sestava hosté: Samoel - Rudnitskyy, Richter, Houser, Rudzan, Bláha, Breda, Barac, Kocourek, Novák D., Schon. Náhradníci: Bielesz, Zezula, Novák L., Kim, Kazda, Šimon, Kubista, Fiňek, Rybář, Vaňák.

• Branky: 17. Hadaščok, 38. Tetour, 43. González, 85. Kovernikov - 46. a 48. Novák L.
Na konci soustředění na hřišti v Modré u Děčína odehrála Dukla své čtvrté přípravné utkání, tentokráte s druholigovým Varnsdorfem. V prvním poločase Dukla zužitkovala svou dominanci a dostala se do vedení 3:0. Ve druhém poločase soupeř snížil, ale Dukla si vedení vzít nenechala a z Modré si veze vítězství 4:2.